Safra Kesesi Çamuru

Safra Kesesi İltihabı

Safra Kesesi Polipleri

Safra Kesesi Ameliyatı Sonrası

Safra Kesesi Ne İşe Yarar

Safra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne OlurSafra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne OlurSafra kesesi çıkartıldıkdıktan sonra ne olur

Safra kesesi çıkartıldıktan sonra kişinin özel bir diyet yapmasına gerek yoktur. Karaciğerde safra üretimi devam etmektedir. Vücut safra kesesinin yokluğuna kısa bir süre sonra uyum sağlar.

Safra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne Olur


Safra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne Olur Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

2 Yorum Yapılmış "Safra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne Olur"

özlem

bende safra kesesinden ameliyat oldum ama sağ tarafımda bitmeyen bir ağrıvar ve şiddetli hic kesilmiyor ağrılarım

17.09.2014

Admin

Safra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne Olur hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Safra Kesesi Çıkartıldıkran Sonra Ne Olur konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

28.01.2013


#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

safra kesesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014